Ekipno natjecanje iz matematike

Autor: Željka Martan Buhin, 23. 4. 2014.

Učenici naše škole u pratnji profesorice matematike Antonije Buhiniček sudjelovat će na ekipnom natjecanju iz matematike u Puli.

12 učenika organiziranih u 3 ekipe natjecat će se u kategoriji svojih vršnjaka iz cijele Hrvatske.

Najmlađi od njih: Klara Ćurković, Paula Nikolić, Monika Džalto i Filip Buhiniček natjecat će se u kategoriji MIKRO koju sačinjavaju učenici šestih i petih razreda.

U kategoriji MEGA, koju sačinjavaju učenici osmih, sedmih i šestih razreda, sudjelovat će dvije ekipe.

Prva ekipa: Karla Gale, Lorena Erstić, Eugen Klišanin i Stipe Rimac.

Druga ekipa: Petar Jukić, Ivan Sušac, Nika Nakić i Fran Miličević.

Na put krećemo u četvrtak, 24. travnja 2014. godine autobusom s ostalim učenicima osnovnih i srednjih škola grada Zagreba. Natjecanje se održava 25. travnja 2014. godine. Poslije podne planirano je druženje s vršnjacima, kao i razgledavanje raznih matematičkih projekata.

Povratak planiran u kasnim večernjim satima.

Hvala ravnateljici koja je odobrila ovaj projekt, kao i roditeljima bez čije potpore projekt ne bi uspio.

Antonija Buhiniček, prof.