Dani zahvale i zajedništva - osvojen prijelazni pehar

Autor: Željka Martan Buhin, 9. 6. 2014.

Tradicionalno prvog vikenda u lipnju u Sesvetama se održava manifestacija Dani zahvale i zajedništva u organizaciji župe „Svih Svetih“ Sesvete.

U subotu, 7. lipnja 2014. održana je ŠKOLSKA OLIMPIJADA u kojoj su sudjelovale četiri sesvetske škole (OŠ Sesvete, OŠ Brestje, OŠ Sesvetska Sopnica i OŠ Luka). Učenici viših razreda natjecali su se u nogometu, rukometu, košarci i odbojci. Niži razredi su nastupili u graničaru, povlačenju užeta, skakanju u vreći i štafetnim igrama.

Naša je škola proglašena ekipno najboljom te je zauzela 1. mjesto i osvojila pobjednički prijelazni pehar. Čestitamo svim učenicima koji su sudjelovali u sportskim igrama te učiteljicama Vlatki Mijić, Mirni Turniški i Đini Brlečić koje su pripremale i bodrile naše učenike!