Gošće u 8. b

Autor: Željka Martan Buhin, 11. 10. 2014.

U utorak, 7. listopada na satu razrednog odjela 8.b bila je gošća Petra Bajan, edukatorica iz Dumovca i radni pas Sisi.

Sisi obilazi vrtiće, škole i knjižnice, a Petra podučava djecu kako se trebaju ophoditi sa psom, kako mu prići i slično.

8.b je bio oduševljen četveronožnom gošćom te se nadamo da je to početak jednog velikog prijateljstva između OŠ Luka i gradskog azila Dumovec.

Koncem listopada 8. b s razrednicom Lanom Duka Zupanc odlazi u posjet Dumovcu, a pridružit će im se i ostali osmi razredi. Svi žele vidjeti kako se može pomoći psima i u budućnosti volontirati u jednom takvom centru.

Želimo od srca svim psima da što brže nađu svoju obitelj.

Priloženi dokumenti:
282.jpg (472.83 KB)