Ekipno natjecanje iz matematike - Slatina

Autor: Željka Martan Buhin, 28. 11. 2014.

I ove godine učenici naše škole sudjelovali su na ekipnom natjecanju iz matematike u Slatini koje se održalo 22. 11. 2014.  i postigli vrlo dobar uspjeh. Na natjecanju su sudjelovale ekipe iz 9 škola s ukupno 192 učenika koji su bili raspoređeni u 48 ekipa u tri kategorije.

Najuspješnija ekipa u sastavu Filip Buhiniček, Monika Džalto, Lovro Rušnjak i Petra Rupčić, osvojila je 3. mjesto u kategoriji 5. i 6. razreda.

Iz naše škole sudjelovali su:

Ekipa 3. i 4. razreda:

Karla Ancić, Iva Brzac, Leon Ivanković i Mihovil Korčanin, s mentoricama Natalijom Damjanović, Vlatkom Mijić i Tanjom Resman, sudjelovala je prvi put na ovakvoj vrsti natjecanja i osvojila je odlično 4. mjesto.

Ekipe 5. i 6. razreda:

Filip Buhiniček, Daria Bevanda, Monika Džalto, Katarina Grilec, Roko Jakaša, Petra Rupčić, Lovro Rušnjak i Monika Sušac; osim navedenog izvrsnog 3. mjesta plasirale su se  na 10. mjesto od ukupno osamnaest ekipa, što je također dobar uspjeh.

Ekipe 7. i 8. razreda:

Helena Brzović, Klara Ćurković, Eugen Klišanin, Klara Kiš, Anita Marić, Fran Miličević, Nika Nakić i Laura Ozimec; osvojile su vrlo dobro 5. i 7. mjesto, od ukupno osamnaest mjesta.

Mentorice učenika od 5. do 8. razreda su: Slavica Barnjak, Antonija Buhiniček, Romana Nakić i Marija Štimac.

Nakon natjecanja posjetili smo ergelu konja  u Višnjici.

Čestitamo našim ekipama i zahvaljujemo obitelji Džalto koja je sponzorirala majice za naše natjecatelje.

Priloženi dokumenti:
Ekipno-_Slatina_2014.-1.jpg (978.42 KB)