Božićna radionica u 1. a

Autor: Željka Martan Buhin, 19. 12. 2014.

U četvrtak, 11. prosinca 2014. učenici  1. a  zajedno sa svojim rodteljima te učiteljicama Jasminkom Pizzitola i Ljiljanom Frigan Perko imali su  božićnu likovnu radionicu. Sastali smo se kako bismo osjetlili dašak božićnog raspoloženja, malo se podružili te na kraju izradili božićne čestitke.

Svaki dobar rad mora početi uz kavicu i sokić; tako smo roditelje dok su ispijali kavicu, iznenadili kratkom priredbom. Otpjevali smo nekoliko pjesmica te odglumili dva lutkarska igrokaza. To je ujedno bila generalna proba pred priredbu koju smo pripremali za posjet djeci u Dječjem domu Vugrovec.

Ubrzo je počela prava proizvodnja božićnih čestitaka. Ipod spretnih ruku naših roditelja i prvaša nastale su prave dizajnerske čestitke. Rezalo se, lijepilo, ukrašavalo, dizajniralo, kreaivnost je prštala na sve strane.

Uživali smo u radu i na kraju u likovnoj izložbi napravljenih čestitki.

Lijepo smo se proveli uz zvuke božićnih pjesama i uspjeli dočarati radost Božića kroz zajedništvo djece, roditelja i škole.

Zahvaljujemo roditeljima na velikom odazivu, trudu te doniranim materijalima za naše čestitke!

Sretan, zdrav i uspješan Božić te veselu i lijepu novu godinu žele vam učenici  1. a s učiteljicma Jasminkom Pizzitola, Ljiljanom Frigan Perko i Majom Došen!

Priloženi dokumenti:
CAM00921.jpg (1,008.71 KB)