HRVATSKI JEZIK VOLI SE SRCEM I ZNANJEM

Autor: Željka Martan Buhin, 9. 2. 2015.

Dana 4. veljače 2015. u 13 sati održano je školsko natjecanje iz hrvatskoga jezika za učenike osmih i sedmih razreda. Natjecanje se provodi u isto vrijeme u svim školama Republike Hrvatske. Najuspješnija učenica u poznavanju hrvatskoga jezika osmoga razreda je Evelina Paponja iz 8. a razreda.  Najbolji učenici sedmih razreda ostvarili su ovakav uspjeh:  1. Martika Gönz, 7. d; 2. Paula Butinović, 7. b; 3. Tin Savić, 7. d.

Voditeljice ovih vrijednih učenica i učenika su profesorice Davorka Pekišić, Irena Ivančić i Marina Rezo. Čestitamo učenicima i voditeljicama!