Aktivnosti POOS odjela

Autor: Željka Martan Buhin, 20. 2. 2015.

Učenici koji pohađaju starije odjeljenje POOS-a naše škole u utorak, 17. veljače u svom su razredu obilježili fašnik maskirajući se u kostime i degustirajući fašničke krafne. U četvrtak, 19. veljače posjetili su tvornicu slatkiša Kraš, a u petak, 20. veljače u pratnji učiteljice Marijane Lisak, knjižničarke Željke Martan Buhin i asistenta Marka Mirta uputili su se u Knjižnicu Selčina gdje ih je dočekala knjižničarka, gospođa Dunja Gašljević. Tamo su proveli ugodno vrijeme u slušanju priča o mačkama i miševima, izradi vlastitih mačaka te su se okušali u izvedbi igrokaza Miševi i mačke naglavačke.

Priloženi dokumenti:
FullSizeRender_(5).jpg (157.53 KB)