Likovni radovi 2.b

Autor: Helena Hrženjak, 5. 5. 2015.

Učenici 2.b razreda su, kroz mnoštvo radova uz prigodne teme koje su obilježili proteklih dana i uz pomoć svoje učiteljice Zlatke Zubak, izrazili svoju kreativnost, čemu najbolje svjedoče fotografije u prilogu.

Pod mentorstvom svoje učiteljice izradili su likovne radove na temu "Zeleni Zagreb" za natječaj Turističke zajednice grada Zagreba. Sa svojim radovima sudjeluju učenici:
1. Maja Vučeta
2. Petar Bročilovic i Toni Fabulić
3. Ema Hribar i Leonarda Mandić

Učenici su uredili i pano u svojoj učionici koristeći stari materijal za nove kreativne ideje.

Osim toga, povodom Dana planeta Zemlje, a u sklopu građanskoga odgoja, pod vodstvom svoje učiteljice su izradili plakat eko poruku. Autor poruke je učenik Toni Fabulić, a za dizajn je zaslužan timski rad svih učenika 2.b razreda.