Obavijest osmašima

Autor: Helena Hrženjak, 10. 7. 2015.

Pozivamo osmaše i njihove roditelje da 9. srpnja 2015. godine u 9,00 sati dođu potpisati prijavnicu. Potpisivanje prijavnice je obaveznoRoditelj i učenik svojim potpisom na prijavnici potvrđuju da se slažu s popisom srednjih škola koje je njihovo dijete izabralo u sustavu e-upisa i s poretkom tih škola na prijavnici. Tek nakon potpisanih prijavnica, e-izbor osmašica i osmaša može se zaključati i stvaraju se konačne liste za upis u srednju školu.

Nakon objave konačnih lista, osmaši i osmašice sami ispisuju upisnicu (pronaći će ih na mrežnoj stranici NISpuSŠ-a (www.upisi.hr)) i ispunjene upisnice dostavljaju u srednju školu zajedno s ostalom potrebnom dokumentacijom od 13. do 17. srpnja 2015. godine.