Drugaši na izletu u Gradu mladih

Autor: Helena Hrženjak, 5. 10. 2015.

U petak, 2. listopada 2015. učenici drugih razreda posjetili su Grad mladih. U Grad mladih smo išli kako bismo uživali u jesenskom ugođaju šume, rekreirali se šumskim igrama te ponovili nastavne sadržaje o jeseni .

Čim smo izašli iz autobusa dočekalo nas je ljubazno osoblje. S animatorima smo se zagrijali plesom te se uputili šumskom stazicom u šumu. Jesen u šumi nas je dočekala u svom punom ranojesenskom sjaju. Osjetili  smo jesen svim osjetilima. Šum lišća, miris vlažne zemlje, šuškanje šumskih životinja, lepet ptica te tračci sunčevih zraka koji su nas milovali kroz gusto granje zimzelenih i listopadnih stabala.

Dopalo nam se šetati šumom i promatrati jesenske promjene. Uživali smo u momčadskm  igrama, igranju u parku, slasnom ručku te plesu  i sladoledu na kraju.

Jesen u šumi će nam ostati u najljepšem sjećanju po druženju, igri i lijepom vremenu.

Učenici i učiteljice drugih razreda