U igri smo svi jednaki

Autor: Helena Hrženjak, 17. 11. 2015.

Za rad pod nazivom „U igri smo svi jednaki“ nagrađeni su učenici 1.b razreda i mentorica rada učiteljica Natalija Damjanović. Svoj rad poslali su na natječaj Foruma za slobodu odgoja „Obojimo svijet šarenim bojama tolerancije". Svoje poruke prihvaćanja različitosti kroz igru učenici su napisali na straničnicima koje su i oslikali u bojama tolerancije, prijateljstva i igre. Predstavnice razreda Dora Kuleš i Iva Jurakić zajedno s mentoricom Natalijom Damjanović u pratnji Mirjane RIšavi, soc. pedagoginje, prisustvovale su izložbi i svečanoj dodijeli nagrada i priznanja  povodom Dana tolerancije 16. studenoga 2015. u Gradskom kazalištu Trešnja. I dalje ćemo zajedno bojiti svijet šarenim bojama tolerancije i u našem razredu uvažavati i prihvaćati različitosti među nama učenicima. Mi smo djeca koja se vole igrati, a u igri smo svi jednaki.

1.b razred i učiteljica Natalija