Večer matematike - predmetna nastava

Autor: Helena Hrženjak, 7. 12. 2015.

Nekoliko godina za redom naša škola sudjeluje u Večeri matematike. I ove godine, 3. prosinca, učenici od 5. do 8. razreda sa svojim profesoricama Romanom Nakić, Antonijom Buhiniček, Slavicom Barnjak, Marijom Štimac i roditeljima učenika družili su se, igrali i računali u trima učionicama koje su bile ispunjene do posljednjeg mjesta. Posebno treba istaknuti da nam se uz sve veći broj roditelja priključuju i sve mlađa braća i sestre. Ovog je puta od stotinjak sudionika najmlađa članica imala 4 godine i bila je oduševljena sudjelovanjem. Obećala je doći i sljedeće godine. S nestrpljenjem očekujemo novu Večer!

Romana Nakić, prof.