Karitativna grupa

Autor: Helena Hrženjak, 8. 12. 2015.

Učenici Karitativne grupe naše škole su 28. studenog 2015. u pratnji vjeroučiteljice Verice Knežić posjetili djecu u Dječjem domu u Vugrovcu. Učenici su za djecu pripremili slatkiše koje su im predali. Nakon upoznavanja, vrijeme su proveli u igri i druženju. Kako ih se posjet dojmio, možete pročitati u nastavku.

Dojmovi učenika:

Igrala sam se s djecom, uživala sam u toj zajedničkoj igri. Djeca su jako vesela i drago mi je da sam jedno dijete uspjela razveseliti svojim malim darom - slatkišima koje sam pripremila.

Paula Bošnjak, 4.d

Taj susret sa djecom bio mi je jako lijep i ostat će mi u trajnom sjećanju. Kada sam se vraćala bila sam jako sretna, oduševljena i jedva čekam da ponovno idem.

Ana Pavlinić, 4.d

U domu kod djece bilo mi je super! S dva dječaka sam se najviše igrao, pa i sprijateljio. Jedan se zove Oliver, on me je pozvao i na rođendan. Drago mi je što sam išao.

Luka Pehar, 4.d

Prvi put sam bila u domu kod djece, igrala sam se sa djecom i bilo mi je super!

Elena Koruga, 4.c

Drago mi je da sam svojim malim darom - slatkišima razveselio jedno dijete. Djeca se jako vole družiti i baš mi je bilo lijepo...

Zvonimir Franjčić, 4.b