2.e u informatičkoj učionici

Autor: Helena Hrženjak, 18. 12. 2015.

Danas smo zavirili u „svijet pametnih strojeva“, u informatičku učionicu naše škole. Dočekala nas je učiteljica Marija Blažević.

Na prihvatljiv i zanimljiv način uvela nas je u svijet računala. Naučili smo i vidjeli dijelove računala, što je hardware, a što software, kako računalo radi, bez čega ne bi moglo raditi, gdje se računala koriste, koliko vremena smijemo provesti pred računalom i još mnogo toga.

Bilo nam je zanimljivo i korisno. Zahvaljujemo učiteljici M. Blažević na  srdačnosti, uloženom trudu i vremenu koje je odvojila za nas.

Učenici 2.e i učiteljica Z. Hladki