Školsko natjecanje iz matematike

Autor: Helena Hrženjak, 14. 1. 2016.

13. siječnja 2016. godine održano je školsko natjecanje iz matematike za učenike viših razreda. Sudjelovalo je 18 učenika petih razreda, 10 učenika šestih razreda, 5 učenika sedmih i 15 učenika osmih razreda.

Čestitamo svim učenicima koji su sudjelovali na školskom natjecanju iz matematike, a naročito onima koji su se plasirali na međuškolsko natjecanje i želimo im puno sreće!

Najbolji od njih predstavljat će školu na međuškolskom natjecanju koje će se održati 21. siječnja 2016. godine u OŠ Sesvete, a to su učenici:

5. razred: Karla Ancić, Ana Marciuš, Petar  Vučeta, Roko Grgurić i Nika Vulama;

6. razred: Petra Rupčić, Matko Fabulić, Roko Jakaša i Maja Kos;

7. razred: Filip Buhiniček, Ema Kuretić, Daria Bevanda i Klara Marciuš;

8. razred: Klara Ćurković, Franjo Čuljak, Anita Marić, Paula Nikolić i Stipe Rimac.

Profesorice matematike: Slavica Barnjak, Antonija Buhiniček,

Romana Nakić i Marija Štimac