Posjet drugaša Dječjem vrtiću Leptir

Autor: Helena Hrženjak, 25. 2. 2016.

U srijedu, 24. veljače, učenici 2. a i 2. c razreda u pratnji svojih učiteljica posjetili su Dječji vrtić Leptir. Posjet je imao zadatak pripremiti dvije predškolske skupine Srećice i Školjkice za vršnjačko poučavanje o onome što smo sami naučili kroz projekt "Novac" te im približiti školski život.

Kroz scenski nastup u kojem su se izmjenjivale pjesmice, pošalice, igrokazi, pjesma i ples drugaši su zabavili i motivirali predškolce za teme o novcu, bogatstvu, zlatu, trošenju, kupovini.

Na kraju scenskog nastupa pozvali smo vrtićance u goste u našu školu na edukativnu radionicu o novcu te igru u našoj Dječjoj štednoj banci, Trgovini đaka veseljaka i Školskoj pošti.

Bili smo jako uzbuđeni. Tijekom programa uživali smo u smijehu i lijepim rekcijama na naše izvedbe. Mali prijatelji su nas nagradili velikim pljeskom. Oduševili su nas pristojnošću i lijepim prijemom. Najviše nam se dopalo pjevati zajedno s predškolcima pjesmu "Kad si sretan". Na kraju su nas ljubazni domaćini počastili s keksima i sokićima.

Bilo je lijepo nastupati u vrtiću, prisjetiti se vrtićkih bezbrižnih dana, poigrati se u malim raznolikim kutcima za igru.

Veselimo se daljnjoj suradnji i susretu u našoj školi!

Zahvaljujemo starijim vrtićkim skupinama Školjkice i Srećice, dragim tetama Ines Đeverlija i Ivanki Žagrović, pedagoginji Božici Pintarić i Mateovoj mami, gospođi Nataliji Žmegač na prekrasnim trenutcima u njihovom prelijepom vrtiću!

učiteljice i učenici 2. a i 2.c