Druženje učenika i roditelja 2. a

Autor: Helena Hrženjak, 17. 10. 2016.

Prošli tjedan je u 2. a razredu bilo jako zanimljivo. Učiteljice Mira i Vlatka organizirale su susret roditelja i učenika. Na početku susreta učenici su roditeljima govorili što im je teško u Matematici, Prirodi i društvu i Hrvatskome jeziku, što ih muči, a što im je lijepo u školi. Učiteljica Vlatka je roditeljima prezentirala terensku nastavu sa Sljemena koja je održana 28.9.2016. Potom su učenici ocjenjivali svoje roditelje. Pisali su mali zabavni kviz u kojem su roditelji mogli osvijestiti činjenicu koliko poznaju svoje dijete. Nakon kviza, slijedilo je sportsko natjecanje u štafetnim igrama te graničar djece protiv roditelja. Poslije sportskog dijela susreta majke su se pobrinule za okrijepu. Bilo je puno ukusnih kolača i mandarina. Susret smo završili kratkom priredbom koju je s učenicima pripremila učiteljica Mira. Osmjesi učenika i roditelja na kraju dvosatnog druženja bili su iskreni i prekrasni.  Govorili su da ćemo ovakvo druženje morati ponoviti.