Medijatori volonteri u COO Goljak

Autor: ANAMARIA KREKOVIĆ, 7. 12. 2016.

U petak, 2. prosinca 2016. medijatori volonteri 6. b i 6. d razreda: Lucija Rezo, Mia Božić, Vito Jovičić, Roko Grgurić, Lara Đorđijevski, Žanamari Marović, Ana Marciuš, Zvonimir Katalinić, Karla Ancić i Veronika Ivančić bili su u COO Goljak u pratnji učiteljice Natalije Damjanović.

Zajedno s Medijatorima COO Goljak sudjelovali su na radionici  „Različiti, ali slični“. Učenici su se međusobno upoznali, razmijenili iskustva u radu medijatora i izradili 2 plakata pod nazivom „Različiti, ali slični“. Naslov plakata kao  naziv radionice učenici su zajednički osmislili. Ovo je bio 1. susret u zajedničkom projektu COO Goljak i OŠ Luka.

Susret je prošao odlično, stekla su se nova prijateljstva, mnogo smo naučili jedni od drugih. Veselimo se ponovnom susretu u siječnju kada ćemo ugostiti učenike COO u našoj OŠ Luki.

Medijatori COO Goljak prikazat će nam svoju predstavu.

Medijatori OŠ Luka i učiteljica Natalija