Dan anđela u 1.a

Autor: Željka Martan Buhin, 19. 12. 2016.

Kako je u školi već sve božićnom duhu, učenici 1. a razreda su se sa svojim učiteljicama dogovorili da će imati jedan "poseban" dan - Dan anđela.
.

Učenici su se od jutra trudili biti iznimno dobri te su dan započeli pjesmom.
U produženom boravku su ugostili studentice pedagogije, Marinu i Mateju. Svi zajedno smo uz božićno drvce poslušali priču U božićnoj radionici te upoznali različite anđele.
Nakon toga smo se podijeli u četiri skupine i imali različite likovne radionice izrade anđela. Studentice su nam objasnile kako se što radi te nam pomagale oko izrade. Naša učionica je sličila na pravu anđeosku radionicu iz koje su se čuli glasovi prvašića i božićnih pjesama. Svi smo jako uživali u druženju i izradi te ukrašavanju naše učionice.