3. e U POTRAZI ZA NOVIM KNJIGAMA

Autor: Željka Martan Buhin, 8. 2. 2017.

U ponedjeljak, 6. 2. usprkos kiši i vjetru 3. e i učiteljica Zdravka Hladki posjetili su Knjižnicu Selčina.

U knjižnici je postavljena izložba naših radova vezanih uz projekt „Spasimo zaboravljene knjige“ koji smo pokrenuli u Mjesecu knjige.

U potrazi za novim zanimljivim knjigama pomogla nam je knjižničarka, gospođa Dunja, koja nas uvijek dočeka s nekom maštovitom i zanimljivom radionicom.

Ovaj put smo krenuli na putovanje u prošlost  kroz priču Coprnica Dragica autorice Marijane Jelić.

Interaktivnim čitanjem i glumom zavirili smo u prošlost našega grada, doznali kako su ljudi živjeli, koje su probleme imali…Bilo nam  je zabavno i  poučno.

I dalje jedni druge potičemo na čitanje. Svakim danom nam je sve jasnije zašto je važno čitati,čitati,čitati… Čitajte i vi!

Učenici i učiteljica 3.e razreda Z. Hladki