Odlični uspjesi naših učenika na glazbenim natjecanjima

Autor: Željka Martan Buhin, 24. 2. 2017.

Na državnom natjecanju učenika osnovnih glazbenih škola Mladi Padovec, u Novom Marofu 11. veljače 2017., naša učenica Magdalena Škoda (8. a) i učenica GŠ Zlatka Grgoševića,  u III. kategoriji flauta osvojila je 1. nagradu.

Na međunarodnom natjecanju mladih glazbenika  Sonus op. 3, koje je započelo  15. veljače i traje do 26. veljače 2017.  godine u Križevcima, sudjelovali su naši učenici koji pohađaju i GŠ Zlatka Grgoševića. U II. kategoriji solffegio Sara Pavković (7. b) osvojila je 1. nagradu, u III. kategoriji brač Lovro Gašpar (6. a) osvojio je 1. nagradu., u III. kategoriji klavir Marija Topić (7. b) osvojila je 2. nagradu i u II. kategoriji klavir Lucija Rezo (6. b) osvojila je 2. nagradu.

Čestitamo našim mladim glazbenicima i njihovim mentorima, želimo im još puno uspješnih nastupa i nagrada.