Knjigoljupci za knjigoljupce

Autor: Željka Martan Buhin, 28. 3. 2017.

Mladi knjižničari šestih razreda predstavili su 15. ožujka u Danima hrvatskoga jezika pod vodstvom knjižničarke Jadranke Jelinić učenicima četvrtih razreda zanimljiva književna djela koja se mogu posuditi u našim knjižnicama.

Pogledajte što su nam preporučili:

Borna Pervan i Niko Miličević iz 6.c predstavili su nam najnovije nastavke Gregova dnevnikaLijevo smetalo i Snježna groznica.

Lucija Krivić, 6.a prezentirala nam je Pongrašićev roman Djevojčica koja je preskočila nebesa.

Antonio Milović, 6.e pročitao je za nas roman Mire Gavrana pod naslovom Ljeto za pamćenje.

Filip Čuljak, 6.e predstavio nam je još jedan Gavranov roman – Zaboravljeni sin.

Patrick Pecikozić i Paula Vukčević i 6.e pročitali su zajedno roman Bio sam pas i opet sam.

Ovo jednosatno književno druženje bilo nam je zanimljivo i poučno.