Kviz znanja S Ninom i Tinom u trećim razredima

Autor: Željka Martan Buhin, 22. 5. 2017.

Srijedu, 17. svibnja željno su iščekivali učenici  trećih razreda diljem Hrvatske pa tako i trećaši naše škole. U suradnji s izdavačkom kućom Profil Klet organiziran je Kviz  S Ninom i Tinom za trećaše osnovnih škola cijele Hrvatske. U kviz su se uključila djeca koja su eksperimentalno sudjelovala u radu s novom radnom bilježnicom Nina i Tino, a promiče cjelovito učenje. Isto tako mogli su se prijaviti i ostali trećaši.

Toga dana svi treći razredi su u 12:30 sudjelovali u istom kvizu. Materijale za kviz su nam organizirali promotori Profila.

Tijekom godine  vrijedno smo ispunjavali svoje radne bilježnice Nina i Tino u kojima smo kroz zadatke koji imaju cilj međupredmetno povezati gradivo vježbali i uvodili se u cjelovito učenje.

Na kviz S Tinom i Ninom prijavili su se učenici 3.a, 3.b i 3.c. Kviz nije bio nimalo lak. Trebalo je uložiti dosta truda u rješavanje. Na kraju su najbolji u razredima dobili prigodne majice, a svi sudionici diplome za učestvovanje u kvizu.

Baš smo prave male sove mudroglave!