Oskar znanja u rukama našeg učenika Matka Fabulića

Autor: Željka Martan Buhin, 4. 7. 2017.

Na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu 29. lipnja 2017. godine dodijeljen je Oskar znanja Matku Fabuliću koji je postigao najbolji pojedinačni uspjeh iz Građanskog odgoja i obrazovanja u kvizu Koliko poznaješ Hrvatski sabor?.

Oskar znanja, najznačajnija nagrada i priznanje za postignute iznimne uspjehe u obrazovanju, već 13 godina dodjeljuje se pobjednicima državnih i međunarodnih natjecanja.

Ove godine nagrade učenicima i mentorima uručili su ravnateljica Agencije za odgoj i obrazovanje Jadranka Žarković-Pečenković, pomoćnik ministrice znanosti i obrazovanja Momir Karin i predsjednik Hrvatske zajednice županija Goran Pauk.

Čestitamo Matku i njegovoj mentorici Zrinki Ćavar!