Kauflandova škola voća i povrća

Autor: Željka Martan Buhin, 8. 9. 2017.

Krajem prošle školske godine učenici prvih razreda i 3. d zajedno sa svojim učiteljicama i roditeljima uključili su se u natječaj Kauflandova škola voća i povrća.
Zadatak je bio sakupiti što više računa iz Kauflanda s minimalno jednom vrstom voća ili povrća te uz svaki račun priložiti crtež voća ili povrća koje se nalazi na računu.
Svi smo rado skupljali račune, a uz svaki od njih učenici 1. razreda u produženom boravku su nacrtali crteže. Bilo nam je zabavno i poticajno jer smo učili koliko je važno jesti što više voća i povrća.
Iako naša škola nije osvojila prvu nagradu, Kaufland nas nije zaboravio te nam je u znak zahvale za sudjelovanje donio punu košaru voća koje smo zajedno degustirali.