VAŽNO JE NEŠTO NOVO NAUČITI…

Autor: Željka Martan Buhin, 11. 10. 2017.

U 4. E razredu , u petak,  6. listopada sat likovne kulture je bio malo drugačiji. Održao ga je naš prijatelj Nikola Ancić koji je pravi majstor u izradi origami modela. Origami modele izrađuje kad god stigne. Zamolili smo ga da i nas pouči.

Radosno je prihvatio naš poziv. Sviđala nam se neobična origami žaba koja može skakati. Strpljivo, korak po korak, uz Nikolina objašnjenja, izradili smo neobičnu  žabicu od narančastog papira. Bilo nam je jako zanimljivo. Svi smo se jako potrudili, ali nije svima uspjelo kako treba. Shvatili smo da nije nimalo lako raditi origami modele. Važno je pokušati i nešto novo naučiti!

Lana Karačić i učiteljica Zdravka Hladki