Pobjeda na županijskom Natjecanju u čitanju naglas

Autor: Željka Martan Buhin, 9. 11. 2017.

U srijedu, 8. studenoga 2017. pobjednici školskog Natjecanja u čitanju naglas Lorena Osojnik (4. c) i Valentino Hadžić (8. c) u pratnji školske knjižničarke Jadranke Jelinić sudjelovali su na županijskom Natjecanju u čitanju naglas gdje su postigli izvrsne rezultate. Valentino se čitanjem ulomka romana Mali princ plasirao na 5. nacionalno Natjecanje u čitanju naglas na kojem će u pratnji svoje mentorice Valentine Čančić sudjelovati 23. i 24. studenoga 2017. u Sisku. Čestitamo našem malom princu Valentinu i  mentorici Valentini i želimo im puno sreće u daljnjem natjecanju! Čestitamo i našoj Loreni koja se ulomkom romana Tajna ribljeg oka izvrsno predstavila na natjecanju i veselimo se njezinim daljnjim uspjesima!