CROATIAN MAKERS LIGA

Autor: Željka Martan Buhin, 29. 11. 2017.

Od ove školske godine i naša škola uključila se u Croatian  Makers robotičku ligu zajedno sa 500 škola u Hrvatskoj. (Više o ligi možete pročitati na: croatianmakers.hr).
Naše profesorice informatike i tehničke kulture upoznale su se s opremom (mBot edukacijski roboti) i mogućnostima korištenja na uvodnim radionicama, a sada je došao red i na učenike.
Uvodna radionica robotike održat će se u četvrtak, 30.11.2017. putem projekta STEM auto (http://croatianmakers.hr/hr/stem-auto/) u tri grupe, a zatim nam slijede 4 kola natjecanja tijekom školske godine 2017./2018.