Dobra djela su karike koje tvore lanac (kolajnu) ljubavi.

Autor: Željka Martan Buhin, 4. 12. 2017.

Izreka Majke Tereze nam je bila moto kada smo se uključili u projekt Afrički trbuščići udruge Kolajna ljubavi. Željeli smo pomoći djeci u Sirotištu sv. Ante u Tanzaniji. Učenici razredne nastave marljivo su s roditeljima pekli kolače te ih donirali humanitarnoj akciji koju su organizirali učenici 3. a i 3. b razreda sa svojim učiteljicama Natalijom i Vlatkom. U prodaji kolača pomogli su i školski volonteri  7. b i 7. d razreda. Zalaganjem svih u humanitarnoj akciji prikupili smo lijepi iznos koji smo  uplatili na račun udruge Kolajna ljubavi. Svi su u Udruzi koja pomaže djeci u Sirotištu sv. Ante u Tanzaniji bili iznenađeni našom donacijom i našim zalaganjem u humanitarnoj akciji. Sretni smo što smo na Svjetski humanitarni dan i mi mogli biti mala karika u lancu dobrote i pomaganja.

učiteljice Natalija Damjanović i Vlatka Mijić