Općinsko natjecanje iz prve pomoći

Autor: Željka Martan Buhin, 12. 3. 2018.

U subotu, 10. ožujka 2018. naša škola bila je domaćin Općinskog natjecanja iz prve pomoći koju organizira Hrvatski crveni križ. Na natjecanju je sudjelovalo 11 ekipa s područja gradske četvrti Sesvete. Prvoplasirana i drugoplasirana ekipa osigurale su prolaz na županijsku razinu natjecanja. 1. mjesto osvojila je ekipa OŠ Sesvete, a 2. mjesto pripalo je učenicima OŠ Luka. Tim su sačinjavali učenici Ana Boras (vođa ekipe), Borna Bertović, Roko Grgurić, Vito Jovičić, Ema Mahnet i Nika Vulama. Čestitamo učenicima i mentorici Silviji Kovačić te zahvaljujemo svim učenicima i učiteljima koji su na bilo koji način pripomogli u organizaciji natjecanja.