Prvašići na prvom izletu

Autor: Željka Martan Buhin, 24. 9. 2018.

U petak, 21. rujna 2018. prvašići naše škole bili su na svom prvom izletu u Gradu mladih.

Grad mladih su posjetili:

-učenici 1. a s učiteljicama Jasminkom Pizzitola i Ljiljanom Frigan Perko

-učenici 1. b s učiteljicama Arijanom Piškulić Marjanović i Valentinom Vidović

-učenici 1. c s učiteljicama Kristinom Dragičević i Marijanom Jurić

-učenici 1. d s učiteljicom Zdravkom Hladki

Toga sunčanog petka veselo društvo dočekali su animatori. Nakon čaja i kolača dobrodošlice, krenuo je program Škole u šumi pod nazivom Pozdrav jeseni.

Odmah po dolasku smo se razgibali  uz animatore i glazbu. Nakon toga imali smo edukativne aktivnosti. Pričali smo o jeseni te uočavali jesenske promjene  u šumi. Ponovili smo što znamo i što smo učili o jeseni u školi te još proširili znanja kroz biljni i životinjski svijet šume Grada mladih. U drugom dijelu programa imali smo športski program. Igrajući igre na otvorenom dobro smo se zabavili te nadisali svježeg šumskog zraka. Uskoro smo jako ogladnili te pojeli u slast vrlo ukusan ručak.

Bilo nam je jako lijepo. Na divan način smo dočekali jesen. Na izletu smo upoznali i ostale prvašiće i učiteljice iz škole. Jedva čekamo novu terensku nastavu!

Jesenski pozdrav svima od prvašića naše škole!