Sakupljajmo stare baterije zajedno

Autor: Željka Martan Buhin, 7. 11. 2018.

Pozivamo sve učenike naše škole da se uključe u ekološki projekt „Skupljajmo stare baterije zajedno“. Sakupljene baterije možete ostaviti u posebnom spremniku koji se nalazi na porti naše škole. Projekt će trajati do kraja školske godine, a provodimo ga u suradnji s tvrtkom Friš d.o.o. koja će odvoziti i vagati baterije.

Na kraju školske godine tvrtka će školu nagraditi iznosom od 4 kn po kilogramu baterija. Uklanjanjem starih baterija na ispravan način i kontrolirano, ekološki djelujemo na zaštiti sredine u kojoj živimo. Molimo naše učenike i roditelje da podrže ovaj ekološki projekt i na pravilan način zbrinu stare baterije iz svog kućanstva.

Učiteljica kemije: Marija Raguž