Zlatni matematičari Osnovne škole Luka na Ekipnom natjecanju iz matematike u Slatini

Autor: VALENTINA ČANČIĆ, 5. 12. 2018.

I ove godine učenici naše škole sudjelovali su na 11. ekipnom natjecanju iz matematike u Slatini koje se održalo u utorak, 4. prosinca 2018. godine te su postigli ODLIČAN uspjeh. Na natjecanju su sudjelovale ekipe iz 7 škola s ukupno 180 učenika koji su bili raspoređeni u 45 ekipa u tri kategorije.

Našu školu predstavljalo je 23 učenika raspoređenih u 6 ekipa.

1. mjesto i zlatnu medalju osvojila je ekipa 4.a i 3.d razreda: Mihael Skenderović, Dino Okanović, Fran Zovko i David Ian Lučić te ekipa 7. i 8. razreda: Ana Marciuš, Karla Ancić, Ante Čulo i Lovro Vedriš.

3. mjesto i brončanu medalju osvojila je ekipa 8. razreda: Roko Grgurić, Ivan Dražetić i Mihovil Korčanin.

Na 4. mjestu bila je ekipa 4.b razreda: Domagoj Krpan, Borna Čeović, Dora Kuleš i Marta Dubravčić.

Ekipe 5. i 6. razreda zauzele su 6. mjesto: Ante Mamić, Nika Lučić, Ena Bakunić, Katarina Korčanin te 12. mjesto: Karlo Petar Kovačević, Roko Šarić, Mihaela Vidović, lana Kelava u svojoj kategoriji.

Čestitamo natjecateljima i njihovim mentoricama na izvrsnom uspjehu!