Volontiram - mijenjam svijet - izložba u MSU

Autor: VALENTINA ČANČIĆ, 10. 12. 2018.

5. prosinca, na Međunarodni dan volontera, u Muzeju suvremene umjetnosti otvorena je izložba u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa - Volontiram - mijenjam svijet.
Izložba je nastala kao rezultat likovnog natječaja koji je Hrvatski Crveni križ organizirao za učenike osnovnih i srednjih škola s područja cijele Republike Hrvatske, a naši učenici su se rado odazvali natječaju. Rad učenika 1.a razreda, Veselka Sočkovića izabran je među petnaest najboljih u kategoriji od 1. do 4. razreda osnovne škole, od sveukupno 512 pristiglih radova. Učenik je u pratnji svoje mentorice Ljiljane Frigan Perko i roditelja prisustvovao otvorenju izložbe te nas ponosno predstavio.