Drugaši u Gradu mladih

Autor: Željka Martan Buhin, 27. 9. 2019.

U četvrtak, 26. rujna 2019. učenici drugih razreda naše škole zajedno sa svojim učiteljicama te ravnateljicom posjetili su Grad mladih. Tamo su ostvarili terensku nastavu s temom Pozdrav jeseni.

Vesele drugaše dočekao je čaj dobrodošlice. Kroz ples su se razgibali te ubrzo krenuli na istraživačke aktivnosti. Šetnjom kroz šumu uočavali su jesenske promjene. Promatrali su biljke i životinje. Pričali su o tome kako jesen djeluje na živi svijet u šumi. Nakon igara na otvorenom prijao je ukusan ručak.

Nakon ručka učenici su izradili edukativne plakate na kojima su pokazali da su pozorno i aktivno istraživali.

Šumski pozdrav od drugaša i učiteljica!