Projekt u 1. razredu : Posadimo stablo

Autor: Željka Martan Buhin, 11. 11. 2019.

U akciji sadnje stabala, 8. studenoga 2019. godine sudjelovali su učenici 1. razreda. Uz pomoć djelatnika Mc Donaldsa, koji je donirao za svaki 1. razred po jednu sadnicu Paulonije, učenici su zasadili  na malom igralištu svoje stablo.  Cilj ove akcije je očuvati i zaštititi čovjekovu okolinu, poticati učenike na zaštitu  i brigu očuvanja prirode te zdrav suživot s prirodiom. Svaki razred brinut će o svom stablu , pratiti njegov rast i razvoj,  uživati i igrati se u ljepoti i hladu svojega stabla. Jednog dana naši učenici moći će svojoj djeci pokazati stablo koje su zasadili sa svojim razredom.  Stablo njihova djetinjstva rast će za mnoge generacije u školskom dvorištu.

učiteljica Natalija Damjanović