EKIPNO NATJECANJE IZ MATEMATIKE

Autor: Željka Martan Buhin, 30. 1. 2020.

U subotu, 25. siječnja 2020. godine učenici naše škole u pratnji profesorice matematike sudjelovali su na 11. Ekipnom natjecanju iz matematike u Gimnaziji Lucijana Vranjina u Zagrebu.

Ove godine na tom natjecanju sudjelovalo je 70 ekipa iz  osnovnih škola. Uz osnovne škole grada Zagreba, kojih je bilo najviše, sudjelovali su i učenici iz Zaprešića, Jakovlja, Samobora, Karlovca....

Najuspješnija ekipa u sastavu: Mihovil Korčanin i Filip Sesar (učenici osmog razreda) te  Nina Lučić i Ante Mamić (učenici sedmog razreda) osvojila je drugo mjesto.

Na 55. mjestu bila je ekipa u sastavu: Ante Čulo i Jan Đenđinović (osmi razred),   Luciana Svečnjak i Patrik Šimunec  (sedmi razred) .

Nakon rješavanja zadataka naši su se učenici zabavljali sa svojim vršnjacima iz drugih škola, a na povratku kući okrijepili u McDonalds-u.

Priloženi dokumenti:
Rezultati_web.docx (17.38 KB)