UČENICI 2. D RAZREDA U INFORMATIČKOJ UČIONICI

Autor: Željka Martan Buhin, 30. 1. 2020.

U utorak, 28. siječnja sat Prirode i društva održan je u informatičkoj učionici naše škole. Dočekala nas je  učiteljica Marija Stipić. Na poučan i zanimljiv način uvela nas je u svijet računala. Naučili smo dijelove računala,  vidjeli kako računalo radi, bez čega ne bi moglo raditi, gdje se računala koriste, koliko dugo vremena smijemo provesti pred računalom… i još mnogo toga. Iako mali, pokazali   smo  dosta znanja o računalima. Bilo nam je zanimljivo i korisno.

Zahvaljujemo učiteljici  Mariji Stipić na  srdačnosti, uloženom trudu i vremenu koje je odvojila za nas.

Učenici i učiteljica 2.d razreda