Trećaši i dramske radionice

Autor: Željka Martan Buhin, 14. 12. 2020.

Tijekom prvog polugodišta učenici trećih razreda imali su zanimljive dramske radionice u sklopu projekta „Moj tata i ja“.

Radionice su vodili Maja Dragičević i Denis Marijon iz Hrvatskog saveza udruga za mlade i studente s invaliditetom te u suradnji s Ambidekster klubom. U nizu od pet  radionica učenici su imali različite dramske aktivnosti u kojima su dramatizirali  situacije iz svakodnevnog obiteljskog života s naglaskom na uključenost i ulogu oca.

Cilj projekta je podići svijest o jednakom značaju majčinske i očinske uloge u razvoju djeteta kao i poticanje veće uključenosti očeva u odgoj i obrazovanje djeteta.

Učenici su bili vrlo aktivni i suradljivi te kroz dramsku igru osvijestili koliko su jednako važni majke i očevi.

Kroz fotografije i kraći video može se vidjeti djelić sadržaja sa radionica.

Veliko hvala gospođici Maji Dragičević te gospodinu Denisu Marijonu iz Saveza SUMSI na trudu i angažmanu!

Pozdrav od učenika i učiteljice 3.a!

Priloženi dokumenti:
VID-20201203-WA0000.mp4 (13.02 MB)