Virtualno predstavljanje zanimanja roditelja u 2. razredima

Autor: Željka Martan Buhin, 21. 4. 2021.

Učenici 2. b i 2. c razreda imali su posebne goste na satu prirode i društva. Kako zbog epidemiološke situacije roditelji ne mogu doći u školu, odlučili smo gostovanje odraditi virtualnim putem. Zahvaljujući lijepoj suradnji roditelja i učiteljica, upoznali smo se s nekim novim zanimanjima poput programera, vozača, grafičkog dizajnera, liječnika, ekonomista, frizera i još brojnim drugim. Vidjeli smo kako izgleda unutrašnjost bankomata, kako dispečer HAK-a šalje hitne službe u slučaju prometne nesreće, što sve studenti moraju naučiti da bi postali vojnici, što je sve važno da bismo jeli zdravu i raznoliku hranu. Čuli smo što sve mora znati dobar matematičar, književnik te nogometni trener. Zaključili smo da su sva zanimanja jednako važna za naše društvo. Hvala svim roditeljima na izdvojenom vremenu i trudu! Uživali smo i mnogo toga naučili!

Puno pozdrava od drugaša i njihovih učiteljica Tamare Bačinić i Ivone Primorac!