Radionica "psihodrame" u 4.d

Autor: Željka Martan Buhin, 31. 5. 2021.

Tijekom mjeseca svibnja Dramska skupina 4.d razreda odradila je četiri radionice psihodrame u suradnji s Ambidekster klubom.
 Za naše četvrtaše to je kruna cjelogodišnjeg rada jer su se vlastitom maštom i improvizacijama lako uživjeli u zamišljene likove koje su ili sami odabirali ili ih, spontano stvarajući priču, izmišljali. Svaki su se put iznova oduševljavali kad bi došao trenutak maskiranja jer tad bi zajedno sa svojom učiteljicom Sanjom ili voditeljicom Ivanom postajali kraljevi, uboga siročad, patuljci, vile, čudovišta ili pak čarobno jezero.  Prepoznajete li nas? :)