KROATIEN-INSTAGRAM CHALLENGE 2022.

Autor: Gordana Grujić, 28. 6. 2022.

13. i 14. lipnja je Goethe-Institut Zagreb organizirao Kroatien-Instagram Challenge u kojem su sudjelovali učenici 6.d razreda sa svojom učiteljicom njemačkog jezika Lucijom Križić.

Sudjelovali su učenici iz cijele Hrvatske rješavajući postavljene zadatke i objavljujući slike na posebnoj  Instagram stranici samo za sudionike izazova.

U prvom zadatku su se učenici predstavili svojom fotografijom i smislili ime svoje grupe, zatim su predstavili Sesvete infografikom, treći zadatak je bio snimiti video nekog plesa ili fitnes izazova, u četvrtom zadatku su objavili kolaž fotografija o tri najbolja mjesta u svom okruženju, onda su slikom morali dočarati izraze sretan, živčan i uplašen i na kraju su morali postaviti jedan zadatak drugim grupama. Njihov zadatak drugim grupama je glasio „ Objavi sliku najboljeg grafita u gradu“, a oni  sami su riješili zadatak koji su postavili učenici gimnazije Sesvete.

Bilo je vrlo zabavno i veselo. Veselimo se budućim izazovima.

Nekoliko slika našeg zabavnog izazova pogledajte u nastavku!