Literarni natječaj Moja himna 3 - nagrađeni učenici

Autor: Željka Martan Buhin, 11. 11. 2013.

Dvadeset i dvoje učenika naše škole svojim se literarnim radovima odazvalo natječaju Moja himna 3. Literarni natječaj za učenike osnovnih škola Grada Zagreba potaknuli su Knjižnica Sesvete i Udruga HVIDRA-a Sesvete povodom Dana sjećanja na Vukovar koji obilježavamo 18. studenog 2013. Na natječaj je pristiglo 60 radova iz 12 osnovnih škola s područja Grada Zagreba. Nagrađeno je 9 učenika iz 5 škola.

Posebnu nagradu Udruge HVIDR-a Sesvete za pjesmu Moja himna osvojila je naša učenica Leticia Franjičević (5. razred; mentorica Davorka Pekišić). Posebne nagrade KGZ – Knjižnice Sesvete osvojile su Ema Adela Šprem (4. razred, mentorica Đurđa Baković)  pjesmom Moja himna (Vukovarska bajka) i Hana Miškić (8. razred; mentorica Ana Kazija Rajič)  pjesmom Himna moru.

Nagrade učenicima bit će dodijeljene na završnom susretu, u subotu, 16. studenoga 2013. u 11:00 sati u čitaonici Knjižnice Sesvete na Domjanićevu trgu.