Božićna radionica u 4. b

Autor: Željka Martan Buhin, 13. 12. 2013.

U četvrtak, vrlo zanimljiva datuma, 12. 12. 2013., jedinstvenog za sljedećih 90 godina, u 4. b odvila se vrlo kreativna božićna radionica. Zahvaljujući našem prijatelju iz razreda, Marcelu Korbaru, došla je njegova mama, gospođa Jelena Korbar

Draga gošća je inače odgajateljica u Dječjem vrtiću, a samim time prebogata likovnim idejama. Ruku opterećenih raznim stvarčicama potrebnim za likovnu radionicu ušla je s velikim osmijehom. Prethodno je pripremila reciklirani papir i grataž tehnikom izrađen papir, koje je izradila sa svojim klincima iz grupe, te u četiri grupe razvrstala radne materijale. Radilo se s perlicama, vunom, božićnim salvetama, papirima, gliterima, srebrnim i zlatnim prahom…. Ekološki osviješteni  s voljom i radošću izradili smo mnoštvo božićnih slika, čestitki i ukrasa za razred.

Na kraju zadovoljni ugodno provedenim vremenom počastili smo se ukusnim mandarinama i keksićima koje je Marcelova mama donijela za nas.

Draga  gospođo Korbar,  zahvaljujemo se na gostovanju!

Svima sretan i radostan Božić te uspješnu novu godinu,

žele učenici 4.b s učiteljicama

Priloženi dokumenti: