Matematičko natjecanje Klokan bez granica

Autor: Željka Martan Buhin, 21. 1. 2014.

U natjecanju Klokan bez granica ima pravo sudjelovati svaki učenik bez obzira na njegov uspjeh u redovnoj nastavi.

Prijava i uplata sredstava za natjecanje  (15 kn po učeniku) moguća je do 31. siječnja 2014. godine. Učenici 2.-4. razreda prijavljuju se svojim učiteljicama, a učenici 5. – 8. razreda  prijavljuju se  profesoricama matematike Antoniji Buhiniček  i Romani Nakić.  Sve prijave  i uplate novca treba predati učiteljici Nataliji Damjanović, (3. b razred) do gore navedenog datuma  kako bi se na vrijeme izvršila uplata do 5. veljače 2014. u HMD.

Na popisu učenika svakako upisati razred  i odjeljenje.

Natjecanje će se održati u četvrtak 20. ožujka 2014. godine  s početkom u 12.30 sati.

Povjerenik natjecanja Natalija Damjanović