vijesti

4.C U PROJEKTU "ČITAJMO ZAJEDNO - ČITAJMO NAGLAS ZABORAVLJENE KNJIGE" Vijest ima dokument u privitku

Autor: Natalija Damjanović, 7. 5. 2023. 14:02

Ove godine naša škola sudjelovala je na Završnici 12. ciklusa Nacionalnog projekta za poticanje čitanja „Čitajmo zajedno - čitajmo naglas: zaboravljene knjige“. Završnica je održana 5. svibnja 2023. godine u kino dvorani Tuškanac. Ukupno je sudjelovalo je 37 škola sa 650 učenika. Našu školu predstavljale su učenice 4.c razreda Anamaria Cvrtak, Eva Butković, Lorena Labaš, Vita Ljubas, Sara Maran i Franka Radišić.

U projekt koji je trajao od 5 rujna 2022. do 5. svibnja 2023. godine uključili su se osim navedenih učenica i svi učenici 4. c razreda pod mentorstvom učiteljice Natalije Damjanović te knjižničarke Jadranke Jelinić.