MALI KNJINIČARI U KNJIŽNICI SELČINA

Autor: Željka Martan Buhin, 18. 1. 2024.

Mali knjižničari naše škole i njihova voditeljica, prof. Željka Martan Buhin siječanjsku srijedu iskoristili su za ugodno druženje s tetom Dunjom u Knjižnici Selčina. Kao veliki ljubitelji knjige, knjižničari su razgovarali o knjigama koje su ih se najviše dojmile, bez daha poslušali prvo poglavlje pustolovnog romana Matilda i vještičji mačak Ivanke Ferenčić Martinčić te potom izradili svoju čitateljsku putovnicu. S gospođom Dunjom Lovrenčić Gašljević književna druženja uvijek brzo prođu pa je već dogovoreno i ono sljedeće sa željom da čitateljska putovnica naših dragih knjižničara iznjedri nove pročitane naslove.