Jedan razred - jedna knjiga!

Provedbom projekta školske knjižnice „Jedan razred – jedna knjiga!“ učenici Osnovne škole Luka zajednički su prikupili 4566,30 kuna. Fond školske knjižnice je time obogaćen sa 78 novih naslova koji su birani prema željama učenika, ali i prema stručnom odabiru knjižničarki. Nabavljeno je mnogo zabavnih, inspirativnih i edukativnih naslova kojima učenici mogu kvalitetno ispuniti svoje slobodno vrijeme. Za sve preporuke za čitanje možete se svakodnevno obratiti školskim knjižničarkama.

Jedan razred - jedna knjiga!

Drage učenice i učenici, cijenjeni učitelji!

Od 15. listopada do 15. studenog obilježava se Mjesec hrvatske knjige, a listopad je i Međunarodni mjesec školskih knjižnica. Ovim vas putem još jednom želimo pozvati da se uključite u projekt „Jedan razred – jedna knjiga!“ kako bismo obogatili fond školske knjižnice.

Slobodno nam se obratite za sve dodatne informacije.

Lijep pozdrav, knjižničarke Jadranka Jelinić i Željka Martan Buhin

Kurikulum školske knjižnice 2023./2024.
Priloženi dokumenti:
Kurikulum 2023 - 24..docx