SUSRET S KNJIŽEVNICOM 4.a I PRO

Autor: Gordana Grujić, 22. 3. 2024.

U srijedu, 20.3.2024., baš na Svjetski dan pripovijedanja, učenici četvrtih razreda i učenici PRO 1 u našoj su školi ugostili pripovjedačicu bajki Srebrenku Peregrin.

Susret je bio zabavan, prepun priča sa svih strana svijeta i  sa svih kontinenata. Bilo je tu zanimljivih likova: plesačica, ptičica, kokotičeka…a svima je zajedničko da su veseli, maštoviti i spremni za razne dogodovštine koje obožavaju naši učenici. Slušajući zanimljive priče svi smo brzo odlutali u svijet mašte te nam je susret  prošao u trenu. Na kraju smo se sretni vratili u svoje učionice, a budući da se taj dan obilježava i Međunarodni dan sreće, sve nam se posložilo baš onako kako smo i poželjeli.

Učiteljice i učenici PRO- a i četvrtih razreda