GLAZBENI USPJEH UČENIKA 6.A RAZREDA

Autor: Gordana Grujić, 29. 4. 2024.

Učenik 6.a razreda, Oren Marjanović, sudjelovao je na 62. Državnom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa koje se održavalo od 18. do 22. travnja 2024. u Jastrebarskom. Oren je nastupio u kategoriji trube i osvojio prvu nagradu!

Oren je odličan učenik naše škole koji pokazuje svoju svestranost u brojnim predmetnim područjima te uspješno usklađuje svoje školske obaveze s pohađanjem Glazbene škole Pavla Markovca u Zagrebu.

Oren je također vrlo uspješan glazbenik te niže brojne uspjehe na državnim i međunarodnim natjecanjima. Dobitnik je nagrade ‘Professor Balthazar’ za postignuća u protekloj 2023. godini. Grad Zagreb ovu nagradu dodjeljuje kao priznanje učenicima zagrebačkih osnovnih i srednjih škola koji su na državnim natjecanjima u znanju, strukovnim vještinama, glazbi i plesu protekle školske godine osvojili prvo, drugo ili treće mjesto.

Čestitamo Orenu na iznimnom uspjehu i želimo mu puno uspjeha u novim izazovima!